Technische specificaties
  • Kleppengrootte - 14 mm
  • Klepwerking - 3/2 monostabiel
  • Terugstelsysteem - pneumatische veer / mechanische veer
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Nominale diameter - pneumatische veer = 4,6 mm, mechanische veer = 4,3 mm
  • Stuurluchttoevoer - intern of extern
  • Beschermingsklasse - IP40 / IP65 met stopcontact
  • Bedrijfsmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • LABS-conformiteit - VDMA24364-B1/B2-L
  • Opmerking Bedrijfs-/regelmedium - geolied gebruik mogelijk (dan vereist bij verder gebruik)
  • Omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Overdekking - positieve overdekking
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Elektrische aansluiting - via elektrische aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Spoelkenmerken - 24 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Inschakelduur - 100 %
  • Goedkeuring - RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Bevestigingswijze - naar keuze aansluitstrip of doorlopende boring
  • Materiaal behuizing - aluminium smeedlegering
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Corrosiebestendigheid - KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse - ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Schokbestendigheid - volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27 (ernstgraad 2)
  • Trillingsbestendigheid - volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6 (scherpheidsgraad 2)
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (12)
Selectie beperken
Klepwerking
Stuurluchttoevoer
Terugstelsysteem
Werkdruk
Stuurdruk
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
854002711500 2x3/2 gesloten monostabiel extern pneumatische veer 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar 560 l/min 9 ms / 25 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854002711600 2x3/2 open/gesloten monostabiel extern pneumatische veer 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar 580 tot 590 l/min 9 ms / 25 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854002711700 2x3/2 open monostabiel extern pneumatische veer 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar 580 tot 600 l/min 9 ms / 25 ms
854003680500 2x3/2 gesloten monostabiel extern mechanische veer -0,9 tot 10 bar 3 tot 8 bar 520 tot 550 l/min 12 ms / 18 ms
854003680700 2x3/2 open/gesloten monostabiel extern mechanische veer -0,9 tot 10 bar 3 tot 8 bar 480 tot 500 l/min 12 ms / 18 ms
854003680900 2x3/2 open monostabiel extern mechanische veer -0,9 tot 10 bar 3 tot 8 bar 480 tot 500 l/min 12 ms / 18 ms
854002719600 2x3/2 gesloten monostabiel intern pneumatische veer 1,5 tot 8 bar 1,5 tot 8 bar 560 l/min 9 ms / 25 ms
854002719700 2x3/2 open/gesloten monostabiel intern pneumatische veer 1,5 tot 8 bar 1,5 tot 8 bar 580 tot 590 l/min 9 ms / 25 ms
854002719800 2x3/2 open monostabiel intern pneumatische veer 1,5 tot 8 bar 1,5 tot 8 bar 580 tot 600 l/min 9 ms / 25 ms
854003680400 2x3/2 gesloten monostabiel intern mechanische veer 3 tot 8 bar 3,5 tot 8 bar 520 tot 550 l/min 12 ms / 18 ms
854003680600 2x3/2 open/gesloten monostabiel intern mechanische veer 3 tot 8 bar 3,5 tot 8 bar 480 tot 500 l/min 12 ms / 18 ms
854003680800 2x3/2 open monostabiel intern mechanische veer 3 tot 8 bar 3,5 tot 8 bar 480 tot 500 l/min 12 ms / 18 ms