Beton-vlakstaalanker - staal - sendzimir verzinkt - CE-markering - prijs per VE

Artikelnummer:
38243x211130
Uitvoering
Afmetingen (A x B x C)200 x 40 x 40 mm
Materiaal dikte2 mm
Aantal gaten18
VE25 stuks
Toepassing
  • De betonnen platstaalanker is geschikt voor gebruik in de industrie, ambacht en woonruimtes.
Beschrijving
  • De platstaalanker is voorzien van een CE-markering.
Technische specificaties
  • Materiaal - staal
  • Oppervlakte - sendzimir verzinkt
  • Afmetingen A - 200 mm, 300 mm, 400 mm
  • Afmetingen B - 40 mm
  • Afmetingen C - 40 mm
  • Nagel-Ø - 4 x 50
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Afmetingen (A x B x C)
Materiaal dikte
Aantal gaten
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Afmetingen (A x B x C) Materiaal dikte Aantal gaten VE Prijs incl. btw.
38243x211130 200 x 40 x 40 mm 2 mm 18 25 stuks
€ 19,83
(€ 0,79 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38243x211369 200 x 40 x 40 mm 4 mm 18 10 stuks
€ 22,21
(€ 2,22 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38243x212366 200 x 40 x 40 mm 2 mm 18 10 stuks, in grootverpakking
€ 7,93
(€ 0,79 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38243x211147 300 x 40 x 40 mm 2 mm 26 25 stuks
€ 29,09
(€ 1,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38243x211376 300 x 40 x 40 mm 4 mm 25 10 stuks
€ 32,53
(€ 3,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38243x212373 300 x 40 x 40 mm 2 mm 25 10 stuks, in grootverpakking
€ 11,64
(€ 1,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38243x211154 400 x 40 x 40 mm 2 mm 33 25 stuks
€ 64,79
(€ 2,59 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Platte stalen anker, Beton-vlakstaalanker, Vlakstaalanker Vormann, Platte stalen haak, verzinkt, 071091000 Vormann, 071191000 Vormann, 071091000G Vormann, 71092000 Vormann, 071192000 Vormann, 071092000G Vormann, 071093000 Vormann, Vormann, Platte ankerplaat, Stalen anker