Metalen frameplug F 10 M - met verzonken schroef en kruiskop Z 3 - lengte 72 tot 202 mm - VE 50/100 stuks - prijs per VE

Toepassing
  • De metalen frameplug F 10 M is geschikt voor spanningsvrije afstandmontage van raam- en deurkozijnen en voor kanthout.
Beschrijving
  • De metalen frameplug F 10 M bestaat uit een metalen huls en een verzonken schroef van gegalvaniseerd staal.
  • De metalen frameplug wordt tijdbesparend gebruikt bij de doorsteekmontage.
  • Bij het aandraaien van de schroef wordt de conus in de plughuls getrokken, spreidt zich uit en klemt zich vast tegen de boorgatwand.
  • Hierdoor wordt het raamkozijn spanningsvrij bevestigd in massieve en poreuze bouwmaterialen.
Technische specificaties
  • Boor-Ø - 10 mm
  • Verankeringdiepte - 30 mm
  • Aandrijving - PZ3
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Boorgatdiepte
Dübellänge
max. dikte van het aan te brengen onderdeel
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 928808867000
Uitvoering
Boorgatdiepte90 mm
Dübellänge72 mm
max. dikte van het aan te brengen onderdeel42 mm
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 68,16
(€ 0,68 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 5,05
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 928808867200
Uitvoering
Boorgatdiepte110 mm
Dübellänge92 mm
max. dikte van het aan te brengen onderdeel62 mm
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 76,88
(€ 0,77 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 5,70
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 928808867400
Uitvoering
Boorgatdiepte130 mm
Dübellänge112 mm
max. dikte van het aan te brengen onderdeel82 mm
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 85,81
(€ 0,86 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 6,36
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 928808867600
Uitvoering
Boorgatdiepte150 mm
Dübellänge132 mm
max. dikte van het aan te brengen onderdeel102 mm
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 94,72
(€ 0,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 7,02
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 928808867800
Uitvoering
Boorgatdiepte170 mm
Dübellänge152 mm
max. dikte van het aan te brengen onderdeel122 mm
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 104,55
(€ 1,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 7,75
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 928808868000
Uitvoering
Boorgatdiepte200 mm
Dübellänge182 mm
max. dikte van het aan te brengen onderdeel152 mm
Verpakkingseenheid50 stuks.
Productveiligheid
€ 60,18
(€ 1,20 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 4,46
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 928806106400
Uitvoering
Boorgatdiepte220 mm
Dübellänge202 mm
max. dikte van het aan te brengen onderdeel172 mm
Verpakkingseenheid50 stuks.
Productveiligheid
€ 69,24
(€ 1,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 5,13
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: afstandbevestiging, bevestigingssystemen, bevestigingstechniek, , dübel, fischer bevestigingstechniek, fischer dübel, metalen framepluggen f 10 m, metalen framepluggen, f 10 m, dübel