Schroefdraadpen en schroefdraadstang G/GS - lengte 25-3000 mm - staal, galvanisch verzinkt

Toepassing
  • De fischer-draadstang G is een verbindingselement tussen het bevestigingspunt in het dragende element en het bevestigingselement op het hangende of staande element. Hieraan worden bijvoorbeeld buizen of ventilatiekanalen bevestigd.
Beschrijving
  • De schroefdraadstang is gemaakt van hoogwaardig staal. Hiermee worden verschillende montage-elementen van het fischer-installatiesysteem met elkaar verbonden.
  • Eenvoudige montage.
  • De schroefdraadgeometrie vergemakkelijkt het indraaien.
Technische specificaties
  • Materiaal draadstang G (G 6 - G 24) - DIN 976 staal 4.8 volgens DIN EN ISO 898-1
  • Materiaal draadstang G ( G 1/2" - G 3/4") - staal S235 JR (materiaalspecificatie 1.0037) volgens DIN EN 10025
  • Materiaal schroefdraadpen GS - DIN 976 staal 4.6 volgens DIN EN ISO 898-1
  • Verzinking - Galvanisch verzinkt, min. 3 μm
Uitvoeringen (38)
Selectie beperken
Lengte
Schroefdraad
Verkoopeenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Lengte Schroefdraad Verkoopeenheid Prijs incl. btw.
928402095601 1000 mm M6 50 stuks
€ 88,37
(€ 1,77 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 11,61
Productveiligheid
928407974010 1000 mm M8 25 stuks
€ 63,79
(€ 2,55 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 8,38
Productveiligheid
928407974410 1000 mm M10 25 stuks
€ 103,74
(€ 4,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 13,63
Productveiligheid
928402095710 1000 mm M12 20 stuks
€ 110,99
(€ 5,55 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 14,58
Productveiligheid
928402095810 1000 mm M16 10 stuks
€ 101,70
(€ 10,17 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 13,36
Productveiligheid
928455729501 1000 mm M20 5 stuks
€ 122,67
(€ 24,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 16,11
Productveiligheid
928455727010 1000 mm M24 5 stuks
€ 155,84
(€ 31,17 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 20,47
Productveiligheid
928407974110 2000 mm M8 25 stuks
€ 129,32
(€ 5,17 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 16,98
Productveiligheid
928407974510 2000 mm M10 25 stuks
€ 198,08
(€ 7,92 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 26,02
Productveiligheid
928457974601 2000 mm M12 25 stuks
€ 361,36
(€ 14,45 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 47,46
Productveiligheid
928455709210 3000 mm M10 5 stuks
€ 74,55
(€ 14,91 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 70,21 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 9,79
Productveiligheid
928406405610 3000 mm M12 5 stuks
€ 88,65
(€ 17,73 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 70,21 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 11,64
Productveiligheid
928406409310 2000 mm 1/2" 10 stuks
€ 799,66
(€ 79,97 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 105,03
Productveiligheid
928407758010 2000 mm 3/4" 5 stuks
€ 587,70
(€ 117,54 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 77,19
Productveiligheid
928407975010 25 mm M8 100 stuks
€ 18,43
(€ 0,18 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,42
Productveiligheid
92840797510 40 mm M8 100 stuks
€ 25,47
(€ 0,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,34
Productveiligheid
928407975210 50 mm M8 100 stuks
€ 32,33
(€ 0,32 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 4,25
Productveiligheid
928407975310 60 mm M8 100 stuks
€ 34,86
(€ 0,35 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 4,58
Productveiligheid
928407975410 70 mm M8 100 stuks
€ 39,29
(€ 0,39 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 5,16
Productveiligheid
928407975510 80 mm M8 100 stuks
€ 42,99
(€ 0,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 5,65
Productveiligheid
928407975710 100 mm M8 100 stuks
€ 52,27
(€ 0,52 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 6,87
Productveiligheid
928407975810 150 mm M8 50 stuks
€ 38,30
(€ 0,77 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 5,03
Productveiligheid
928407975910 200 mm M8 50 stuks
€ 57,25
(€ 1,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 7,52
Productveiligheid
928407976510 25 mm M10 100 stuks
€ 25,88
(€ 0,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,40
Productveiligheid
928407976610 40 mm M10 100 stuks
€ 30,25
(€ 0,30 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,97
Productveiligheid
928407976710 60 mm M10 100 stuks
€ 40,75
(€ 0,41 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 5,35
Productveiligheid
928407976810 80 mm M10 100 stuks
€ 63,03
(€ 0,63 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 8,28
Productveiligheid
928407976910 100 mm M10 100 stuks
€ 72,44
(€ 0,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 9,51
Productveiligheid
928407977010 120 mm M10 50 stuks
€ 48,89
(€ 0,98 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 6,42
Productveiligheid
928407977110 150 mm M10 50 stuks
€ 68,43
(€ 1,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 8,99
Productveiligheid
928407977210 200 mm M10 50 stuks
€ 77,62
(€ 1,55 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 10,20
Productveiligheid
928409144210 40 mm M12 100 stuks
€ 94,08
(€ 0,94 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 12,36
Productveiligheid
928409144310 60 mm M12 100 stuks
€ 113,51
(€ 1,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 14,91
Productveiligheid
928409144410 80 mm M12 100 stuks
€ 161,91
(€ 1,62 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 21,27
Productveiligheid
928409146110 100 mm M12 100 stuks
€ 187,92
(€ 1,88 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 24,68
Productveiligheid
928409146210 120 mm M12 50 stuks
€ 100,58
(€ 2,01 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 13,21
Productveiligheid
928409146310 150 mm M12 50 stuks
€ 132,05
(€ 2,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 17,34
Productveiligheid
928409146410 200 mm M12 50 stuks
€ 212,75
(€ 4,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 27,94
Productveiligheid
Dit artikel is een accessoire van...
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Schroefdraadpen G, Schroefdraadstang GS, Schroefdraadpen GS, Schroefdraadstang G, Fischer bevestigingssystemen, Fischer, Fischer afstandbevestigingssystemen, Schroefdraadpen staal, SCHROEFDRAADSTANG, schroefdraadbouten