fischer spaanplaatschroef ClassicFast FCFII SK TX TG - met verzonken kop - TX-aandrijving - gedeeltelijke schroefdraad - prijs per VE

Toepassing
  • De voordelige spaanplaatschroef ClassicFast FCF II is geschikt voor gebruik in kruislaaghout, gelamineerd hout, multiplex, fineer multiplexplaten, zachthout, hardhout, spaanplaten en grove spaanplaten en massief houten platen.
  • Deze schroef wordt gebruikt voor schroefverbindingen waarbij houten elementen stevig met elkaar moeten worden verbonden, zoals bijvoorbeeld beplankingen, deur- en metalen beslag, plinten, het vastzetten van elementen of algemene houtverbindingen.
  • Door de verzonken kop is deze schroef bijzonder geschikt voor toepassingen waarbij de schroef gelijk ligt met het oppervlak.
  • De CE-conformiteit biedt een extra pluspunt op het gebied van veiligheid.
Beschrijving
  • De fischer spaanplaatschroef ClassicFast FCF II CTP BC is gegalvaniseerd en blauw gepassiveerd.
  • Deze is voorzien van een verzonken kop, een TX-opname en een gedeeltelijke schroefdraad.
  • De verzonken kop met TX-aandrijving zorgt voor een hoge krachtoverbrenging bij maximale bitstabiliteit.
  • De schroef is ontworpen voor vlakke schroefverbindingen.
  • De gedeeltelijke schroefdraad maakt het mogelijk om houten elementen stevig aan elkaar te bevestigen.
Technische specificaties
  • Goedkeuring - DoP nr. W0021
  • Diameter - 3 tot 6 mm
  • Lengte - 35 tot 200 mm
  • Aandrijving - TX10 tot TX30
  • Schroefdraadlengte - 24 tot 70 mm
  • Kop-Ø - 5,8 tot 11,8 mm
  • VE - 100 tot 1.000 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (37)
Selectie beperken
Diameter
Lengte
Aandrijving
Schroefdraadlengte
Kop-Ø
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Diameter Lengte Aandrijving Schroefdraadlengte Kop-Ø VE Prijs incl. btw.
928100573043 3,0 mm 40 mm TX10 28 mm 5,8 mm 1000 stuks
€ 16,24
(€ 0,02 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573044 3,5 mm 35 mm TX10 24 mm 6,8 mm 1000 stuks
€ 14,92
(€ 0,01 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573045 3,5 mm 40 mm TX10 28 mm 6,8 mm 1000 stuks
€ 17,38
(€ 0,02 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573046 3,5 mm 45 mm TX10 30 mm 6,8 mm 1000 stuks
€ 19,46
(€ 0,02 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573047 4,0 mm 35 mm TX20 24 mm 7,8 mm 1000 stuks
€ 17,38
(€ 0,02 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573048 4,0 mm 40 mm TX20 28 mm 7,8 mm 1000 stuks
€ 19,64
(€ 0,02 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573049 4,0 mm 45 mm TX20 30 mm 7,8 mm 500 stuks
€ 11,33
(€ 0,02 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573050 4,0 mm 50 mm TX20 30 mm 7,8 mm 500 stuks
€ 12,66
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573051 4,0 mm 55 mm TX20 36 mm 7,8 mm 500 stuks
€ 16,72
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573052 4,0 mm 60 mm TX20 36 mm 7,8 mm 200 stuks
€ 6,88
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573053 4,0 mm 70 mm TX20 42 mm 7,8 mm 200 stuks
€ 7,52
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573054 4,5 mm 40 mm TX20 28 mm 8,8 mm 500 stuks
€ 13,88
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573055 4,5 mm 45 mm TX20 30 mm 8,8 mm 500 stuks
€ 14,64
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573056 4,5 mm 50 mm TX20 30 mm 8,8 mm 500 stuks
€ 15,02
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573057 4,5 mm 60 mm TX20 36 mm 8,8 mm 200 stuks
€ 7,74
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573058 4,5 mm 70 mm TX20 42 mm 8,8 mm 200 stuks
€ 9,33
(€ 0,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573059 4,5 mm 80 mm TX20 45 mm 8,8 mm 200 stuks
€ 13,37
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573061 5,0 mm 40 mm TX20 28 mm 9,8 mm 500 stuks
€ 15,96
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573062 5,0 mm 45 mm TX20 30 mm 9,8 mm 500 stuks
€ 18,51
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573063 5,0 mm 50 mm TX20 30 mm 9,8 mm 200 stuks
€ 8,50
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573064 5,0 mm 60 mm TX20 36 mm 9,8 mm 200 stuks
€ 9,71
(€ 0,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573065 5,0 mm 70 mm TX20 42 mm 9,8 mm 200 stuks
€ 11,52
(€ 0,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573066 5,0 mm 80 mm TX20 45 mm 9,8 mm 200 stuks
€ 13,26
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573067 5,0 mm 90 mm TX20 54 mm 9,8 mm 200 stuks
€ 15,87
(€ 0,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573068 5,0 mm 100 mm TX20 60 mm 9,8 mm 100 stuks
€ 9,07
(€ 0,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573069 5,0 mm 120 mm TX20 70 mm 9,8 mm 100 stuks
€ 11,22
(€ 0,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573070 6,0 mm 40 mm TX30 28 mm 11,8 mm 200 stuks
€ 10,92
(€ 0,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573071 6,0 mm 50 mm TX30 30 mm 11,8 mm 200 stuks
€ 12,50
(€ 0,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573072 6,0 mm 60 mm TX30 36 mm 11,8 mm 200 stuks
€ 12,73
(€ 0,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573073 6,0 mm 70 mm TX30 42 mm 11,8 mm 200 stuks
€ 16,89
(€ 0,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573074 6,0 mm 80 mm TX30 45 mm 11,8 mm 200 stuks
€ 18,81
(€ 0,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573075 6,0 mm 100 mm TX30 60 mm 11,8 mm 100 stuks
€ 11,47
(€ 0,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573077 6,0 mm 120 mm TX30 70 mm 11,8 mm 100 stuks
€ 15,39
(€ 0,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573078 6,0 mm 140 mm TX30 70 mm 11,8 mm 100 stuks
€ 21,70
(€ 0,22 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573079 6,0 mm 160 mm TX30 70 mm 11,8 mm 100 stuks
€ 28,90
(€ 0,29 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573080 6,0 mm 180 mm TX30 70 mm 11,8 mm 100 stuks
€ 42,56
(€ 0,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
928100573081 6,0 mm 200 mm TX30 70 mm 11,8 mm 100 stuks
€ 54,02
(€ 0,54 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Spaanplaatschroeven, ClassicFast FCF II, CTP BC, Verzonken kop, Binnenste ster TX, Gedeeltelijke schroefdraad, galvanisch verzinkt, blauw gepassiveerd, Vlakke schroefverbindingen, Houten elementen verbinden, Fischer, Fischer Duitsland