Bedradingsbrug - aan beide zijden met M5 vorkklem - kleur zwart - 125-360 mm

Toepassing
  • Bedradingsbrug voorkomt het binnendringen van lucht en vocht en biedt zo optimale bescherming tegen corrosie
Beschrijving
  • gasdichte krimpverbinding van de adereindhulzen en kabelschoenen
  • hoge elektrische geleidbaarheid en hoge mechanische trekkracht
Technische specificaties
  • Kleur - zwart
  • Grootte vork schoen - M5
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Dwarsdoorsnede
Lengte
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 381217196125
Uitvoering
Dwarsdoorsnede10 mm²
Lengte125 mm
Verpakkingseenheid25 stuks.
€ 16,17
(€ 0,65 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,95
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 381217196260
Uitvoering
Dwarsdoorsnede10 mm²
Lengte260 mm
Verpakkingseenheid25 stuks.
€ 29,53
(€ 1,18 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 6,14
Levertijd 14 werkdagen
Artikelnummer: 381217196350
Uitvoering
Dwarsdoorsnede10 mm²
Lengte360 mm
Verpakkingseenheid25 stuks.
€ 35,65
(€ 1,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 8,26
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 381210719612
Uitvoering
Dwarsdoorsnede6 mm²
Lengte125 mm
Verpakkingseenheid50 stuks.
€ 20,85
(€ 0,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,56
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 3812170196260
Uitvoering
Dwarsdoorsnede6 mm²
Lengte260 mm
Verpakkingseenheid50 stuks.
€ 32,91
(€ 0,66 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 7,41
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 381217190635
Uitvoering
Dwarsdoorsnede6 mm²
Lengte350 mm
Verpakkingseenheid50 stuks.
€ 37,37
(€ 0,75 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 9,98
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Vorkkabelschoen, Bedradingsbrug, Bedradingsbruggen, Bedradingsbrug met vorkkabelschoen, Bedradingsbrug