Bouwschroef - E-NORMpro - met moer - verzinkt - 15 stuks of 25 stuks - prijs per VE

Toepassing
  • De bouwschroef is ideaal voor universeel gebruik.
Beschrijving
  • De bouwschroef heeft een moer en een volle schacht.
Technische specificaties
  • Materiaal - verzinkt
  • VE - 15 stuks of 25 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (45)
Selectie beperken
Afmetingen
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Afmetingen VE Prijs incl. btw.
4317784182188 12 x 160 mm 25 stuks
€ 27,21
(€ 1,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182195 12 x 180 mm 25 stuks
€ 29,05
(€ 1,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182201 12 x 200 mm 25 stuks
€ 30,20
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182218 12 x 220 mm 25 stuks
€ 33,41
(€ 1,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182225 12 x 240 mm 25 stuks
€ 35,81
(€ 1,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182232 12 x 260 mm 25 stuks
€ 38,38
(€ 1,54 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182256 12 x 280 mm 25 stuks
€ 40,66
(€ 1,63 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182263 12 x 300 mm 25 stuks
€ 41,64
(€ 1,67 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182287 12 x 320 mm 25 stuks
€ 42,75
(€ 1,71 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182294 12 x 340 mm 25 stuks
€ 46,85
(€ 1,87 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182317 12 x 360 mm 25 stuks
€ 47,80
(€ 1,91 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182331 12 x 380 mm 25 stuks
€ 48,88
(€ 1,96 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182355 12 x 400 mm 25 stuks
€ 49,09
(€ 1,96 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182386 12 x 420 mm 25 stuks
€ 51,75
(€ 2,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182393 12 x 440 mm 25 stuks
€ 59,70
(€ 2,39 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182409 12 x 460 mm 25 stuks
€ 61,32
(€ 2,45 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182423 12 x 480 mm 25 stuks
€ 65,82
(€ 2,63 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182430 12 x 500 mm 25 stuks
€ 67,41
(€ 2,70 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182454 12 x 520 mm 25 stuks
€ 71,20
(€ 2,85 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182485 12 x 540 mm 25 stuks
€ 74,93
(€ 3,00 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182492 12 x 560 mm 25 stuks
€ 78,69
(€ 3,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182508 12 x 580 mm 25 stuks
€ 78,91
(€ 3,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182515 12 x 600 mm 25 stuks
€ 79,81
(€ 3,19 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182522 16 x 160 mm 25 stuks
€ 42,52
(€ 1,70 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182539 16 x 180 mm 25 stuks
€ 47,68
(€ 1,91 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784182546 16 x 200 mm 25 stuks
€ 53,58
(€ 2,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182553 16 x 220 mm 25 stuks
€ 56,96
(€ 2,28 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182560 16 x 240 mm 25 stuks
€ 59,99
(€ 2,40 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182577 16 x 260 mm 25 stuks
€ 57,64
(€ 2,31 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182584 16 x 280 mm 25 stuks
€ 70,61
(€ 2,82 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182591 16 x 300 mm 25 stuks
€ 75,50
(€ 3,02 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182607 16 x 320 mm 25 stuks
€ 77,14
(€ 3,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182614 16 x 340 mm 25 stuks
€ 78,87
(€ 3,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182621 16 x 360 mm 25 stuks
€ 80,52
(€ 3,22 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182638 16 x 380 mm 25 stuks
€ 81,74
(€ 3,27 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182645 16 x 400 mm 25 stuks
€ 83,78
(€ 3,35 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182652 16 x 420 mm 15 stuks
€ 87,73
(€ 5,85 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182669 16 x 440 mm 15 stuks
€ 55,08
(€ 3,67 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182676 16 x 460 mm 15 stuks
€ 95,97
(€ 3,84 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182683 16 x 480 mm 15 stuks
€ 99,51
(€ 6,63 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182690 16 x 500 mm 15 stuks
€ 62,30
(€ 4,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
4317784182706 16 x 520 mm 15 stuks
€ 65,53
(€ 4,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182713 16 x 540 mm 15 stuks
€ 67,21
(€ 4,48 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182720 16 x 560 mm 15 stuks
€ 70,25
(€ 4,68 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
4317784182744 16 x 600 mm 15 stuks
€ 74,98
(€ 5,00 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Bouwschroef, bouwschroeven, bouwschroef, bouwschroef verzinkt, buikschroef met volle schacht, bouwschroef e-norm, bouwschroef e-normpro, Schroef, Bouten, Bouw, Moer, Volledige schacht, Gegalvaniseerde schroef, Gegalvaniseerde schroeven, Gereedschap, Gereedschap