Deurslotgrendel - staal - gekromd - verzinkt - met sluitplaat - prijs per VE

Toepassing
  • De deurslotgrendel is geschikt voor gebruik in de industrie, ambacht en hobby.
Beschrijving
  • De deurslotgrendel is recht en voorzien van een sluitplaat.
Technische specificaties
  • Materiaal - staal
  • Oppervlak - verzinkt
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
A
B
Materiaal dikte
Schroefsluitingen
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer A B Materiaal dikte Schroefsluitingen VE Prijs incl. btw.
38241x600156 100 mm 50 mm 1,5 mm 4 (Ø 4 mm) 5 stuks
€ 11,17
(€ 2,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38241x600163 120 mm 56 mm 2 mm 5 (Ø 4 mm) 5 stuks
€ 23,59
(€ 4,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38241x600170 140 mm 56 mm 2 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stuks
€ 56,06
(€ 5,61 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
38241x600187 160 mm 65 mm 2,5 mm 5 (Ø 5 mm) 5 stuks
€ 37,68
(€ 7,54 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
38241x600521 180 mm 65 mm 2,5 mm 5 (Ø 5 mm) 5 stuks
€ 51,30
(€ 10,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Deurslotgrendel, Slotgrendel, Deurslotgrendel Vormann, Deurslotgrendel gekromd, Deurslotgrendel verzinkt, Deurslotgrendel met sluitplaat, 000106100Z Vormann, 000106120Z Vormann, 000106140Z Vormann, 000106160Z Vormann, 000106180Z Vormann, Vormann, Deurgrendels, Poortgrendels, Knopgrendels, Schuifsluiting