Kunststof emmer 10,7 l - rond - naturel - beugel kunststof - "Jokey-Euro-Tainer" - type JET

Artikelnummer:
950111101081
Uitvoering
Inhoud10,7 liter
Uitvoeringmet deksel
VE50 stuks.
Toepassing
  • voor opslag en bewaring van vaste en vloeibare media
  • Goedgekeurd voor gebruik in de voedingsmiddelenindustrie
Beschrijving
  • Eénzijdig sluitsysteem garandeert in alle posities een perfecte dichtheid en een gemakkelijke opening en sluiting van de containers
  • geschikt voor automaten, stapelbare basisconstructie
  • voorzien van dekselbeveiliging
Technische specificaties
  • ISO-inhoud - 10,7 liter
  • bovendiameter - Ø 268 mm
  • Hoogte met deksel - 264 mm
  • Materiaal - PP (polypropyleen)
  • Bügel - kunststof
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Inhoud
Uitvoering
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Inhoud Uitvoering VE Prijs incl. btw.
950111001081 10,7 liter met deksel 25 stuks.
€ 138,80
Prijs incl. btw.
gratis verzending
950012591228 10,7 liter met deksel 1 stuk.
€ 5,62
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
950111101081 10,7 liter met deksel 50 stuks.
€ 307,02
(€ 6,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
950111201082 10,7 liter met deksel 600 stuks.
€ 2.659,89
(€ 4,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 70,21 e verzendkosten
950112201083 10,7 liter zonder deksel 600 stuks.
€ 2.115,34
(€ 3,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 70,21 e verzendkosten
950110001081 - alleen deksel 50 stuks.
€ 76,69
(€ 1,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
950110001082 - alleen deksel 600 stuks.
€ 783,31
(€ 1,31 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 70,21 e verzendkosten
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: emmer, beker, kunststof emmers, kunststof emmer, kunststof emmers, kunststof emmer, voedselemmer