Nagelplug N-P/N-P A2 - voorgemonteerd - met paddenkop - lengte 30 en 40 mm - VE 50 en 100 - prijs per VE

Toepassing
  • De spijkerbout is ideaal voor het bevestigen van aanbouwdelen met langgerekte gaten in alle bouwmaterialen binnenshuis.
Beschrijving
  • De fischer spijkerplug N-P/N-P A2 met paddenkop bestaat uit een hoogwaardige nylon plug.
  • Deze zijn voor een snelle montage al voorgemonteerd. De spijkerplug wordt in de tijdbesparende doorsteekmontage door het aanbouwdeel gestoken.
  • Bij het inslaan van de spijkerschroef spreidt de deuvelhuls zich en verankert zich stevig in het bouwmateriaal.
Technische specificaties
  • Boor-Ø - 5-8 mm
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Materiaal
Boor-Ø
Verankeringdiepte
Dübellänge
Boorgatdiepte
Aandrijving
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 928800050338
Uitvoering
MateriaalGegalvaniseerd staal
Boor-Ø5 mm
Verankeringdiepte25 mm
Dübellänge30 mm
Boorgatdiepte45 mm
AandrijvingPZ2
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 14,40
(€ 0,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,30
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 928851486900
Uitvoering
MateriaalGegalvaniseerd staal
Boor-Ø6 mm
Verankeringdiepte30 mm
Dübellänge30 mm
Boorgatdiepte45 mm
AandrijvingPZ2
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 15,68
(€ 0,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,41
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 928800050339
Uitvoering
MateriaalGegalvaniseerd staal
Boor-Ø6 mm
Verankeringdiepte30 mm
Dübellänge40 mm
Boorgatdiepte55 mm
AandrijvingPZ2
Verpakkingseenheid50 stuks.
Productveiligheid
€ 15,27
(€ 0,31 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,38
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 928800050369
Uitvoering
Materiaalroestvrij staal
Boor-Ø6 mm
Verankeringdiepte30 mm
Dübellänge40 mm
Boorgatdiepte55 mm
AandrijvingPZ2
Verpakkingseenheid50 stuks.
Productveiligheid
€ 34,19
(€ 0,68 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,69
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 928800048795
Uitvoering
MateriaalGegalvaniseerd staal
Boor-Ø6 mm
Verankeringdiepte30 mm
Dübellänge40 mm
Boorgatdiepte55 mm
AandrijvingPZ2
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 16,38
(€ 0,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,47
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 928800015903
Uitvoering
MateriaalGegalvaniseerd staal
Boor-Ø8 mm
Verankeringdiepte40 mm
Dübellänge40 mm
Boorgatdiepte55 mm
AandrijvingPZ3
Verpakkingseenheid50 stuks.
Productveiligheid
€ 19,96
(€ 0,40 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,80
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 928851487000
Uitvoering
MateriaalGegalvaniseerd staal
Boor-Ø8 mm
Verankeringdiepte40 mm
Dübellänge40 mm
Boorgatdiepte55 mm
AandrijvingPZ3
Verpakkingseenheid100 stuks.
Productveiligheid
€ 21,34
(€ 0,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,92
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: bevestigingssystemen, bevestigingstechniek, dübel, fischer bevestigingstechniek, fischer dübel, klaus fischer, langschachtdübel, nageldübel n-p, nagelplug, n-p, dübel, fischer dübel, dübel fischer, paddestoelvormige plug, kunststof pluggen