Nagelplug N-P/N-P A2 - voorgemonteerd - met paddenkop - lengte 30 en 40 mm - VE 50 en 100 - prijs per VE

Toepassing
  • De spijkerbout is ideaal voor het bevestigen van aanbouwdelen met langgerekte gaten in alle bouwmaterialen binnenshuis.
Beschrijving
  • De fischer spijkerplug N-P/N-P A2 met paddenkop bestaat uit een hoogwaardige nylon plug.
  • Deze zijn voor een snelle montage al voorgemonteerd. De spijkerplug wordt in de tijdbesparende doorsteekmontage door het aanbouwdeel gestoken.
  • Bij het inslaan van de spijkerschroef spreidt de deuvelhuls zich en verankert zich stevig in het bouwmateriaal.
Technische specificaties
  • Boor-Ø - 5-8 mm
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Materiaal
Boor-Ø
Verankeringdiepte
Dübellänge
Boorgatdiepte
Aandrijving
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Materiaal Boor-Ø Verankeringdiepte Dübellänge Boorgatdiepte Aandrijving Verpakkingseenheid Prijs incl. btw.
928800050338 Gegalvaniseerd staal 5 mm 25 mm 30 mm 45 mm PZ2 100 stuks.
€ 14,40
(€ 0,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,30
Productveiligheid
928851486900 Gegalvaniseerd staal 6 mm 30 mm 30 mm 45 mm PZ2 100 stuks.
€ 15,68
(€ 0,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,41
Productveiligheid
928800050339 Gegalvaniseerd staal 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm PZ2 50 stuks.
€ 15,27
(€ 0,31 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,38
Productveiligheid
928800050369 roestvrij staal 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm PZ2 50 stuks.
€ 34,19
(€ 0,68 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,69
Productveiligheid
928800048795 Gegalvaniseerd staal 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm PZ2 100 stuks.
€ 16,38
(€ 0,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,47
Productveiligheid
928800015903 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 40 mm 55 mm PZ3 50 stuks.
€ 19,96
(€ 0,40 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,80
Productveiligheid
928851487000 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 40 mm 55 mm PZ3 100 stuks.
€ 21,34
(€ 0,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,92
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: bevestigingssystemen, bevestigingstechniek, dübel, fischer bevestigingstechniek, fischer dübel, klaus fischer, langschachtdübel, nageldübel n-p, nagelplug, n-p, dübel, fischer dübel, dübel fischer, paddestoelvormige plug, kunststof pluggen