Nagelplug N-S/N-S A2 - met verzonken kop en nagelschroef voorgemonteerd - lengte 30 tot 230 mm - VE 50 en 100 stuks - prijs per VE

Toepassing
  • De spijkerbout met verzonken kop is ideaal voor het bevestigen van houten constructies in alle bouwmaterialen binnenshuis.
Beschrijving
  • De spijkerbout is voorgemonteerd voor een snelle montage.
  • De Ddübel wordt in de tijdbesparende doorsteekmontage door het aanbouwdeel gestoken.
  • Bij het inslaan van de nagelschroef spreidt de deuvelhuls zich en verankert zich stevig in het bouwmateriaal.
Technische specificaties
  • Nominale boordiameter - 5 tot 10 mm
  • Doplengte - 30 tot 230 mm
Uitvoeringen (26)
Selectie beperken
Materiaal
Boor-Ø
Verankeringdiepte
Dübellänge
Boorgatdiepte
Aandrijving
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Materiaal Boor-Ø Verankeringdiepte Dübellänge Boorgatdiepte Aandrijving Verpakkingseenheid Prijs incl. btw.
928805039500 Gegalvaniseerd staal 5 mm 25 mm 30 mm 45 mm PZ2 100 stuks.
€ 13,45
(€ 0,13 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,21
Productveiligheid
928805037000 roestvrij staal 5 mm 25 mm 30 mm 45 mm PZ2 100 stuks.
€ 56,51
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 6,10
Productveiligheid
928805035100 Gegalvaniseerd staal 5 mm 25 mm 40 mm 55 mm PZ2 100 stuks.
€ 14,09
(€ 0,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,27
Productveiligheid
928805035200 Gegalvaniseerd staal 5 mm 25 mm 50 mm 65 mm PZ2 100 stuks.
€ 14,76
(€ 0,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,33
Productveiligheid
928805035400 Gegalvaniseerd staal 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm PZ2 50 stuks.
€ 15,15
(€ 0,30 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,36
Productveiligheid
928805037200 roestvrij staal 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm PZ2 50 stuks.
€ 33,72
(€ 0,67 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,64
Productveiligheid
928804878800 Gegalvaniseerd staal 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm pz2 100 stuks.
€ 16,22
(€ 0,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,46
Productveiligheid
928805037300 roestvrij staal 6 mm 30 mm 60 mm 75 mm PZ2 50 stuks.
€ 36,51
(€ 0,73 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,94
Productveiligheid
928804878900 Gegalvaniseerd staal 6 mm 30 mm 60 mm 75 mm PZ2 100 stuks.
€ 19,53
(€ 0,20 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,76
Productveiligheid
928805035300 Gegalvaniseerd staal 6 mm 30 mm 80 mm 95 mm PZ2 50 stuks.
€ 22,17
(€ 0,44 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,00
Productveiligheid
928804879000 Gegalvaniseerd staal 6 mm 30 mm 80 mm 95 mm PZ2 100 stuks.
€ 23,81
(€ 0,24 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,14
Productveiligheid
928805035600 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 60 mm 75 mm PZ3 50 stuks.
€ 21,62
(€ 0,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,95
Productveiligheid
928805037400 roestvrij staal 8 mm 40 mm 60 mm 75 mm PZ3 50 stuks.
€ 52,66
(€ 1,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 5,68
Productveiligheid
928804879100 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 60 mm 75 mm PH3 100 stuks.
€ 23,23
(€ 0,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,09
Productveiligheid
928805035800 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 80 mm 95 mm PZ3 50 stuks.
€ 24,24
(€ 0,48 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,18
Productveiligheid
928805037500 roestvrij staal 8 mm 40 mm 80 mm 95 mm PZ3 50 stuks.
€ 66,43
(€ 1,33 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 7,17
Productveiligheid
928804879200 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 80 mm 95 mm PZ3 100 stuks.
€ 26,02
(€ 0,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,34
Productveiligheid
928805035700 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 100 mm 115 mm PZ3 50 stuks.
€ 30,38
(€ 0,61 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,74
Productveiligheid
928805037600 roestvrij staal 8 mm 40 mm 100 mm 115 mm PZ3 50 stuks.
€ 82,76
(€ 1,66 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 8,93
Productveiligheid
928804879300 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 100 mm 115 mm PZ3 100 stuks.
€ 32,53
(€ 0,33 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,93
Productveiligheid
928805035900 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 120 mm 135 mm PZ3 50 stuks.
€ 40,35
(€ 0,81 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,63
Productveiligheid
928804879400 Gegalvaniseerd staal 8 mm 40 mm 120 mm 135 mm PZ3 100 stuks.
€ 43,30
(€ 0,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,90
Productveiligheid
928805034600 Gegalvaniseerd staal 10 mm 50 mm 100 mm 115 mm PZ3 50 stuks.
€ 37,14
(€ 0,74 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,34
Productveiligheid
928805034700 Gegalvaniseerd staal 10 mm 50 mm 135 mm 150 mm PZ3 50 stuks.
€ 45,74
(€ 0,91 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 4,12
Productveiligheid
928805034800 Gegalvaniseerd staal 10 mm 50 mm 160 mm 175 mm PZ3 50 stuks.
€ 68,29
(€ 1,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 6,15
Productveiligheid
928805035500 Gegalvaniseerd staal 10 mm 50 mm 230 mm 245 mm PZ3 50 stuks.
€ 18,18
(€ 0,36 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,64
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: bevestigingssystemen, bevestigingstechniek, dübel, fischer bevestigingstechniek, fischer dübel, nageldübel n-s/n-s a2, nagelplug n-s, nageldübel n-s a2, nagelplug, dübel, kunststof pluggen