|
38240x020237 |
30 x 30 x 0,8 mm |
4 (Ø 2,5 mm) |
50 stuks |
|
|
|
€ 107,10 (€ 2,14 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 010503030
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
38240x020244 |
40 x 40 x 0,9 mm |
4 (Ø 2,5 mm) |
50 stuks |
|
|
|
€ 121,64 (€ 2,43 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 010503040
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
38240x510387 |
40 x 40 x 0,9 mm |
4 (Ø 2,5 mm) |
10 stuks, zelfbedieningsverpakking, 2 stuks per kaart |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 092033000
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
38240x020268 |
50 x 50 x 1 mm |
6 (Ø 3 mm) |
20 stuks |
|
|
|
€ 59,76 (€ 2,99 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 010503050
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
38240x020275 |
60 x 60 x 1,2 mm |
6 (Ø 3 mm) |
10 stuks |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 010503060
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
38240x020282 |
70 x 70 x 1,2 mm |
6 (Ø 3,5 mm) |
10 stuks |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 010503070
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
38240x020299 |
80 x 80 x 1,5 mm |
8 (Ø 3,5 mm) |
10 stuks |
|
|
|
€ 50,24 (€ 5,02 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 010503080
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
38240x020305 |
100 x 100 x 1,5 mm |
8 (Ø 4 mm) |
10 stuks |
|
|
|
€ 73,52 (€ 7,35 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 010503100
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|