Spaanplaatschroef FPF- SZ ZPP - schroefdraad Ø 3,0 - 6,0 - kruiskop PZ - gedeeltelijke schroefdraad

Toepassing
  • De fischer Power-Fast spaanplaatschroef is geschikt voor het bevestigen van dragende onderdelen in gecoat hout, hardhout, zachthout en houtverbindingen. Bijvoorbeeld voor carportbevestigingen en bij de bouw van balkons.
  • De verzonken kop maakt een vlakke montage in hout mogelijk.
Beschrijving
  • De fischer Power-Fast FPF-SZ ZPP is een galvanisch verzinkte, blauw gepassiveerde schroef met volledige schroefdraad en kruiskop.
  • De doorlopende schroefdraad over de gehele lengte van de schroef zorgt voor een optimale krachtoverbrenging.
  • Een nauwkeurige en splintervrije oppervlakteafwerking is mogelijk zonder de schroef af te schrapen, zelfs bij schroefverbindingen dicht bij de rand.
  • Snelle grip wordt gegarandeerd door de unieke Power-Fast-schroefdraad. Deze reikt tot in de punt van de schroef.
  • Hoge veiligheid wordt gegarandeerd door de ETA-goedkeuring.
  • Bespaart kracht en accucapaciteit: schachtfreesribben verminderen de inschroefweerstand.
Technische specificaties
  • Aandrijfvormen - PZ 1/2/3
  • Materiaal - galvanisch verzinkt
Uitvoeringen (66)
Selectie beperken
Schroefdraad Ø
Lengte
Schroefdraad Gedeeltelijke schroefdraad
Aandrijving
Verkoopeenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Schroefdraad Ø Lengte Schroefdraad Gedeeltelijke schroefdraad Aandrijving Verkoopeenheid Prijs incl. btw.
928165204200 3,0 mm 35 mm 24 mm PZ1 200 stuks.
€ 5,32
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,41
Productveiligheid Accessoires
928165204300 3,0 mm 35 mm 24 mm PZ1 1000 stuks.
€ 24,17
(€ 0,02 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,88
Productveiligheid Accessoires
928165204600 3,0 mm 40 mm 24 mm PZ1 200 stuks.
€ 7,08
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,55
Productveiligheid Accessoires
928165204700 3,0 mm 40 mm 24 mm PZ1 1000 stuks.
€ 32,16
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,50
Productveiligheid Accessoires
928165205000 3,0 mm 45 mm 30 mm PZ1 200 stuks.
€ 6,44
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,50
Productveiligheid Accessoires
928165205100 3,0 mm 45 mm 30 mm PZ1 1000 stuks.
€ 41,74
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Productveiligheid Accessoires
928165207500 3,5 mm 35 mm 24 mm PZ2 200 stuks.
€ 5,82
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,45
Productveiligheid Accessoires
928165207600 3,5 mm 35 mm 24 mm PZ2 1000 stuks.
€ 26,63
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,07
Productveiligheid Accessoires
928165208000 3,5 mm 40 mm 24 mm PZ2 200 stuks.
€ 6,80
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,53
Productveiligheid Accessoires
928165208100 3,5 mm 40 mm 24 mm PZ2 1000 stuks.
€ 30,31
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,36
Productveiligheid Accessoires
928165208400 3,5 mm 45 mm 30 mm PZ2 200 stuks.
€ 9,31
(€ 0,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,72
Productveiligheid Accessoires
928165208500 3,5 mm 45 mm 30 mm PZ2 500 stuks.
€ 21,92
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,71
Productveiligheid Accessoires
928165208700 3,5 mm 50 mm 30 mm PZ2 200 stuks.
€ 10,85
(€ 0,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,85
Productveiligheid Accessoires
928165210900 4,0 mm 30 mm 18 mm PZ2 200 stuks.
€ 5,69
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,44
Productveiligheid Accessoires
928165211000 4,0 mm 30 mm 18 mm PZ2 1000 stuks.
€ 25,19
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,96
Productveiligheid Accessoires
928165211400 4,0 mm 35 mm 24 mm PZ2 200 stuks.
€ 6,55
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,51
Productveiligheid Accessoires
928165211500 4,0 mm 35 mm 24 mm PZ2 1000 stuks.
€ 28,68
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,23
Productveiligheid Accessoires
928165211900 4,0 mm 40 mm 24 mm PZ2 200 stuks.
€ 7,61
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,59
Productveiligheid Accessoires
928165212000 4,0 mm 40 mm 24 mm PZ2 1000 stuks.
€ 34,61
(€ 0,03 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,69
Productveiligheid Accessoires
928165212400 4,0 mm 45 mm 30 mm PZ2 200 stuks.
€ 8,73
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,68
Productveiligheid Accessoires
928165212500 4,0 mm 45 mm 30 mm PZ2 500 stuks.
€ 19,06
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,48
Productveiligheid Accessoires
928165212900 4,0 mm 50 mm 30 mm PZ2 200 stuks.
€ 14,13
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Productveiligheid Accessoires
928165213000 4,0 mm 50 mm 30 mm PZ2 500 stuks.
€ 21,61
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,68
Productveiligheid Accessoires
928165213300 4,0 mm 55 mm 36 mm PZ2 500 stuks.
€ 49,49
(€ 0,10 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Productveiligheid Accessoires
928165213500 4,0 mm 60 mm 36 mm PZ2 200 stuks.
€ 14,91
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,16
Productveiligheid Accessoires
928165213600 4,0 mm 60 mm 36 mm PZ2 500 stuks.
€ 52,79
(€ 0,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Productveiligheid Accessoires
928165213700 4,0 mm 70 mm 42 mm PZ2 100 stuks.
€ 7,83
(€ 0,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,61
Productveiligheid Accessoires
928165213800 4,0 mm 70 mm 42 mm PZ2 500 stuks.
€ 36,86
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,87
Productveiligheid Accessoires
928165215700 4,5 mm 35 mm 24 mm PZ2 200 stuks.
€ 8,69
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,68
Productveiligheid Accessoires
928165215800 4,5 mm 35 mm 24 mm PZ2 500 stuks.
€ 18,34
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,43
Productveiligheid Accessoires
928165216200 4,5 mm 40 mm 24 mm PZ2 200 stuks.
€ 9,09
(€ 0,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,71
Productveiligheid Accessoires
928165216300 4,5 mm 40 mm 24 mm PZ2 500 stuks.
€ 20,89
(€ 0,04 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,63
Productveiligheid Accessoires
928165216800 4,5 mm 45 mm 30 mm PZ2 500 stuks.
€ 26,11
(€ 0,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,03
Productveiligheid Accessoires
928165217200 4,5 mm 50 mm 30 mm PZ2 200 stuks.
€ 12,20
(€ 0,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,95
Productveiligheid Accessoires
928165217700 4,5 mm 60 mm 36 mm PZ2 100 stuks.
€ 7,61
(€ 0,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,59
Productveiligheid Accessoires
928165217800 4,5 mm 60 mm 36 mm PZ2 500 stuks.
€ 34,51
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,69
Productveiligheid Accessoires
928165218000 4,5 mm 70 mm 42 mm PZ2 100 stuks.
€ 12,63
(€ 0,13 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,98
Productveiligheid Accessoires
928165218300 4,5 mm 80 mm 50 mm PZ2 200 stuks.
€ 26,14
(€ 0,13 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,03
Productveiligheid Accessoires
928165220300 5,0 mm 40 mm 24 mm PZ2 200 stuks.
€ 11,92
(€ 0,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,93
Productveiligheid Accessoires
928165220800 5,0 mm 45 mm 30 mm PZ2 200 stuks.
€ 13,28
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,03
Productveiligheid Accessoires
928165221300 5,0 mm 50 mm 30 mm PZ2 200 stuks.
€ 13,89
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,08
Productveiligheid Accessoires
928165221500 5,0 mm 55 mm 36 mm PZ2 100 stuks.
€ 11,50
(€ 0,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Productveiligheid Accessoires
928165222000 5,0 mm 60 mm 36 mm PZ2 100 stuks.
€ 8,50
(€ 0,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,66
Productveiligheid Accessoires
928165222100 5,0 mm 60 mm 36 mm PZ2 500 stuks.
€ 37,70
(€ 0,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,93
Productveiligheid Accessoires
928165222300 5,0 mm 70 mm 42 mm PZ2 100 stuks.
€ 11,77
(€ 0,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,92
Productveiligheid Accessoires
928165222400 5,0 mm 70 mm 42 mm PZ2 200 stuks.
€ 21,31
(€ 0,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,66
Productveiligheid Accessoires
928165222600 5,0 mm 80 mm 50 mm PZ2 100 stuks.
€ 13,71
(€ 0,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,07
Productveiligheid Accessoires
928165222700 5,0 mm 80 mm 50 mm PZ2 200 stuks.
€ 25,28
(€ 0,13 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,97
Productveiligheid Accessoires
928165222800 5,0 mm 90 mm 60 mm PZ2 100 stuks.
€ 16,53
(€ 0,17 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,29
Productveiligheid Accessoires
928165223100 5,0 mm 100 mm 60 mm PZ2 100 stuks.
€ 18,98
(€ 0,19 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,48
Productveiligheid Accessoires
928165223200 5,0 mm 100 mm 60 mm PZ2 200 stuks.
€ 36,26
(€ 0,18 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,82
Productveiligheid Accessoires
928165223700 5,0 mm 120 mm 70 mm PZ2 200 stuks.
€ 54,44
(€ 0,27 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 4,24
Productveiligheid Accessoires
928165224200 6,0 mm 40 mm 24 mm PZ3 200 stuks.
€ 17,91
(€ 0,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,39
Productveiligheid Accessoires
928165224900 6,0 mm 50 mm 30 mm PZ3 100 stuks.
€ 10,05
(€ 0,10 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 0,78
Productveiligheid Accessoires
928165225500 6,0 mm 60 mm 36 mm PZ3 200 stuks.
€ 21,31
(€ 0,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,66
Productveiligheid Accessoires
928165225700 6,0 mm 70 mm 42 mm PZ3 100 stuks.
€ 14,71
(€ 0,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,14
Productveiligheid Accessoires
9281652258000 6,0 mm 70 mm 42 mm PZ3 200 stuks.
€ 26,30
(€ 0,13 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,05
Productveiligheid Accessoires
928165226000 6,0 mm 80 mm 50 mm PZ3 100 stuks.
€ 16,19
(€ 0,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,26
Productveiligheid Accessoires
928165226100 6,0 mm 80 mm 50 mm PZ3 200 stuks.
€ 29,41
(€ 0,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,29
Productveiligheid Accessoires
928165226200 6,0 mm 90 mm 60 mm PZ3 100 stuks.
€ 17,39
(€ 0,17 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,35
Productveiligheid Accessoires
928165226300 6,0 mm 90 mm 60 mm PZ3 200 stuks.
€ 33,42
(€ 0,17 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,60
Productveiligheid Accessoires
928165226600 6,0 mm 100 mm 60 mm PZ3 100 stuks.
€ 19,20
(€ 0,19 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 1,49
Productveiligheid Accessoires
928165227600 6,0 mm 140 mm 70 mm PZ3 100 stuks.
€ 37,09
(€ 0,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 2,89
Productveiligheid Accessoires
928165228100 6,0 mm 160 mm 70 mm PZ3 100 stuks.
€ 43,16
(€ 0,43 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
toegevoegde materiaalkosten: € 3,36
Productveiligheid Accessoires
928165228400 6,0 mm 180 mm 70 mm PZ3 100 stuks.
€ 57,77
(€ 0,58 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 4,50
Productveiligheid Accessoires
928165228700 6,0 mm 200 mm 70 mm PZ3 100 stuks.
€ 66,73
(€ 0,67 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 5,20
Productveiligheid Accessoires
Accessoires
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Spaanplaatschroef, Power-Fast spaanplaatschroef, Schroeven, Power-Fast, Power-Fast FPF-SZ ZPP, FPF-SZ ZPP, ZPP, Spaanplaatschroef, Schroeven, Schroef, Houtschroeven, Spaanplaatschroef FPF-SZ ZPP, Verbindingstechniek, Bevestigingstechniek, fischer Power-Fast spaanplaatschroef, fischer Power-Fast FPF-SZ ZPP