Veerplinkjes eenvoudig - metaal, verzinkt - lengte 40 tot 115 mm - prijs per stuk en VE

Toepassing
  • De veerplint is ideaal als bevestigingsaccessoire in de rundveehouderij.
Beschrijving
  • De veerplint is gemaakt van metaal en verzinkt.
Technische specificaties
  • Materiaal - metaal, verzinkt
  • Lengte - 40 tot 115 mm
  • Prijs per stuk en VE
Uitvoeringen (10)
Selectie beperken
Lengte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Lengte VE Prijs incl. btw.
120230151007 65 mm 100 stuks
€ 0,11
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Minimale bestelhoeveelheid: 100 (= € 10,58)
Productveiligheid
120230151008 75 mm 100 stuks
€ 0,16
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Minimale bestelhoeveelheid: 100 (= € 15,86)
Productveiligheid
120230151009 105 mm 100 stuks
€ 0,36
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Minimale bestelhoeveelheid: 100 (= € 35,70)
Productveiligheid
120230151010 115 mm 50 stuks
€ 0,48
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Minimale bestelhoeveelheid: 50 (= € 23,80)
Productveiligheid
120230151001 40 mm 100 stuks
€ 0,09
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Minimale bestelhoeveelheid: 100 (= € 9,44)
Productveiligheid
120230151002 40 mm 12 stuks
€ 2,74
(€ 0,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
120230151003 65 mm 12 stuks
€ 3,00
(€ 0,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
120230151004 75 mm 12 stuks
€ 3,09
(€ 0,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
120230151005 105 mm 6 stuks
€ 4,32
(€ 0,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
120230151006 115 mm 6 stuks
€ 4,81
(€ 0,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Veerplintjes eenvoudig, Veerplaten, Veerpen, Veersplitpen, Veersplijtspen, Splitpennen, Bevestigingsmateriaal, Aansluiting, Accessoires, Rundveehouderij, Veehouderij, Landbouwbenodigdheden, albert kerbl