Zeskantbout - E-NORMpro - DIN 931-8.8 - met schacht - prijs per VE

Toepassing
  • De zeskantbout is ideaal voor universeel gebruik.
Beschrijving
  • De zeskantbout heeft een schacht.
  • De zeskantbouten worden geleverd in een handige verpakking met schuifopening en hersluitbaar deksel.
Technische specificaties
  • Materiaal - galvanisch verzinkt
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (69)
Selectie beperken
Afmetingen
Nominale maß
b = schroefdraadlengte
k = kophoogte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Afmetingen Nominale maß b = schroefdraadlengte k = kophoogte VE Prijs incl. btw.
4317784149341 6 x 30 mm M 6 18 mm 4,0 mm 200 stuks
€ 10,27
(€ 0,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149358 6 x 35 mm M 6 18 mm 4,0 mm 200 stuks
€ 11,53
(€ 0,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149372 6 x 40 mm M 6 18 mm 4,0 mm 200 stuks
€ 12,73
(€ 0,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149389 6 x 45 mm M 6 18 mm 4,0 mm 200 stuks
€ 13,99
(€ 0,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149396 6 x 50 mm M 6 18 mm 4,0 mm 200 stuks
€ 15,14
(€ 0,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149402 6 x 60 mm M 6 18 mm 4,0 mm 200 stuks
€ 17,55
(€ 0,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149426 6 x 70 mm M 6 18 mm 4,0 mm 200 stuks
€ 19,90
(€ 0,10 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149433 6 x 80 mm M 6 18 mm 4,0 mm 200 stuks
€ 22,29
(€ 0,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149440 6 x 90 mm M 6 18 mm 4,0 mm 100 stuks
€ 12,96
(€ 0,13 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149457 6 x 100 mm M 6 18 mm 4,0 mm 100 stuks
€ 14,21
(€ 0,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149464 8 x 35 mm M 8 22 mm 5,3 mm 200 stuks
€ 19,57
(€ 0,10 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149471 8 x 40 mm M 8 22 mm 5,3 mm 200 stuks
€ 22,13
(€ 0,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149488 8 x 45 mm M 8 22 mm 5,3 mm 200 stuks
€ 23,61
(€ 0,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149495 8 x 50 mm M 8 22 mm 5,3 mm 200 stuks
€ 25,64
(€ 0,13 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149501 8 x 60 mm M 8 22 mm 5,3 mm 200 stuks
€ 29,29
(€ 0,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149518 8 x 70 mm M 8 22 mm 5,3 mm 100 stuks
€ 17,24
(€ 0,17 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149525 8 x 80 mm M 8 22 mm 5,3 mm 100 stuks
€ 19,21
(€ 0,19 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149532 8 x 90 mm M 8 22 mm 5,3 mm 100 stuks
€ 21,21
(€ 0,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149549 8 x 100 mm M 8 22 mm 5,3 mm 100 stuks
€ 23,23
(€ 0,23 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149556 8 x 120 mm M 8 22 mm 5,3 mm 100 stuks
€ 28,26
(€ 0,28 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149563 8 x 140 mm M 8 28 mm 5,3 mm 100 stuks
€ 32,76
(€ 0,33 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149570 10 x 40 mm M 10 26 mm 6,4 mm 100 stuks
€ 18,85
(€ 0,19 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149594 10 x 50 mm M 10 26 mm 6,4 mm 100 stuks
€ 21,95
(€ 0,22 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149600 10 x 60 mm M 10 26 mm 6,4 mm 100 stuks
€ 24,90
(€ 0,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149617 10 x 65 mm M 10 26 mm 6,4 mm 100 stuks
€ 26,46
(€ 0,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149624 10 x 70 mm M 10 26 mm 6,4 mm 100 stuks
€ 28,03
(€ 0,28 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149631 10 x 80 mm M 10 26 mm 6,4 mm 50 stuks
€ 16,91
(€ 0,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149648 10 x 90 mm M 10 26 mm 6,4 mm 50 stuks
€ 18,48
(€ 0,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149655 10 x 100 mm M 10 26 mm 6,4 mm 50 stuks
€ 20,81
(€ 0,42 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149662 10 x 110 mm M 10 26 mm 6,4 mm 50 stuks
€ 22,39
(€ 0,45 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149679 10 x 120 mm M 10 26 mm 6,4 mm 50 stuks
€ 23,92
(€ 0,48 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149686 10 x 140 mm M 10 32 mm 6,4 mm 50 stuks
€ 28,39
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149693 12 x 45 mm M 12 30 mm 7,5 mm 100 stuks
€ 28,28
(€ 0,28 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149709 12 x 50 mm M 12 30 mm 7,5 mm 50 stuks
€ 15,85
(€ 0,32 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149716 12 x 55 mm M 12 30 mm 7,5 mm 50 stuks
€ 16,98
(€ 0,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149723 12 x 60 mm M 12 30 mm 7,5 mm 50 stuks
€ 18,10
(€ 0,36 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149730 12 x 65 mm M 12 30 mm 7,5 mm 50 stuks
€ 18,93
(€ 0,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149747 12 x 70 mm M 12 30 mm 7,5 mm 50 stuks
€ 20,06
(€ 0,40 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149754 12 x 80 mm M 12 30 mm 7,5 mm 50 stuks
€ 22,31
(€ 0,45 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149761 12 x 90 mm M 12 30 mm 7,5 mm 50 stuks
€ 24,54
(€ 0,49 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149778 12 x 100 mm M 12 30 mm 7,5 mm 50 stuks
€ 26,47
(€ 0,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149785 12 x 110 mm M 12 30 mm 7,5 mm 25 stuks
€ 14,93
(€ 0,60 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149792 12 x 120 mm M 12 30 mm 7,5 mm 25 stuks
€ 16,08
(€ 0,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149815 12 x 140 mm M 12 36 mm 7,5 mm 25 stuks
€ 19,30
(€ 0,77 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149822 14 x 50 mm M 14 34 mm 8,8 mm 50 stuks
€ 21,96
(€ 0,44 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149839 14 x 60 mm M 14 34 mm 8,8 mm 50 stuks
€ 25,02
(€ 0,50 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149846 14 x 70 mm M 14 34 mm 8,8 mm 50 stuks
€ 27,98
(€ 0,56 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149860 14 x 80 mm M 14 34 mm 8,8 mm 25 stuks
€ 16,08
(€ 0,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149884 14 x 90 mm M 14 34 mm 8,8 mm 25 stuks
€ 17,33
(€ 0,69 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149945 16 x 55 mm M 16 38 mm 10,0 mm 50 stuks
€ 30,27
(€ 0,61 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149952 16 x 60 mm M 16 38 mm 10,0 mm 50 stuks
€ 32,29
(€ 0,65 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149969 16 x 65 mm M 16 38 mm 10,0 mm 25 stuks
€ 17,72
(€ 0,71 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149976 16 x 70 mm M 16 38 mm 10,0 mm 25 stuks
€ 18,74
(€ 0,75 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149983 16 x 80 mm M 16 38 mm 10,0 mm 25 stuks
€ 20,76
(€ 0,83 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784149990 16 x 90 mm M 16 38 mm 10,0 mm 25 stuks
€ 22,80
(€ 0,91 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150002 16 x 100 mm M 16 38 mm 10,0 mm 25 stuks
€ 24,69
(€ 0,99 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150019 16 x 110 mm M 16 38 mm 10,0 mm 25 stuks
€ 26,71
(€ 1,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150026 16 x 120 mm M 16 38 mm 10,0 mm 25 stuks
€ 28,75
(€ 1,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150033 16 x 140 mm M 16 44 mm 10,0 mm 25 stuks
€ 32,29
(€ 1,29 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150040 20 x 65 mm M 20 46 mm 12,5 mm 25 stuks
€ 28,86
(€ 1,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150057 20 x 70 mm M 20 46 mm 12,5 mm 25 stuks
€ 30,38
(€ 1,22 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150064 20 x 80 mm M 20 46 mm 12,5 mm 15 stuks
€ 20,51
(€ 1,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150071 20 x 90 mm M 20 46 mm 12,5 mm 15 stuks
€ 22,33
(€ 1,49 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150088 20 x 100 mm M 20 46 mm 12,5 mm 15 stuks
€ 24,16
(€ 1,61 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150095 20 x 110 mm M 20 46 mm 12,5 mm 15 stuks
€ 25,98
(€ 1,73 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150118 20 x 120 mm M 20 46 mm 12,5 mm 10 stuks
€ 18,91
(€ 1,89 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150132 20 x 140 mm M 20 52 mm 12,5 mm 10 stuks
€ 20,84
(€ 2,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150736 24 x 100 mm M 24 54 mm 15,0 mm 10 stuks
€ 25,77
(€ 2,58 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
4317784150750 24 x 120 mm M 24 54 mm 15,0 mm 10 stuks
€ 29,54
(€ 2,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Zeskantbout, zeskantbouten, zeskantbouten, zeskantbout, zeskantbout verzinkt, zeskantbout e-normpro, zeskantbout e-norm, zeskantbout din 931, zeskantbout din 931-8.8, zeskantbout verzinkt, zeskantbout, verzinkt, zeskantbout in handelsverpakking, zeskantbout met schacht, Zeskant, Schroef, Bouten, Gereedschap, Gereedschap